Hakkımızda

MData A.Ş 2005 yılında Ankara’da kurulmuş olup, Türkiye başta olmak üzere tüm kamusal ve özel kuruluşların sektöre dair tüm gereksinimlerini ilk elden tedarik ederek kesintisiz ve güvenli iletişimin önder çalışma ortağı olmaya devam etmektedir.

Şirket merkezi Ankara’da bulunan MData A.Ş bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ve sektöre dair edindiği geniş ürün yelpazesi sayesinde ülkemizin tüm bölgelerine olduğu gibi yurtdışı kamu kurum ve kuruluşlarına da bilişim sektörünün geniş ürün çeşitliliğini sunarak ithalat ve ihracat yapmakta ve yurtdışı portföyünü genişletmektedir.

Uzun yıllardır bünyemizde çalışan, her biri alanında deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde talep ve isteklerinize en hızlı dönüşleri yapıyor, en doğru ürün tedariğini sağlıyor ve güvenilir iş ortağınız olmayı sürdürmeye devam ediyoruz.
0 +
Çalışan
0
Müşteri
0 +
Proje
VİZYONUMUZ
Tüm Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu sınırlarına kadar genişlettiğimiz bayilik ağımız ile bilişim sektöründeki tüm kolları bütünleyici anlayışımız sayesinde bir araya getirdiğimiz sektörün en önde gelen teknoloji şirketi olmak.
MİSYONUMUZ
2005 yılından günümüze dek sektörün parlayan yıldızı olarak sorunsuz iş bitimi hedefleyen tüm özel ve kamu firmalarına güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile hizmet sunmaktayız.

Nitelikli proje ortaklıklarımız ve ileri görüşlü yönetim birimimiz sayesinde sektördeki yenilikleri hep bir adım önden takip ederek var olan gücümüze güç katmakta ve söz sahibi olduğumuz başarı dolu bu yolda sizlere çözüm ortaklığı sunmaya devam etmekteyiz.